„Choose a job you love and you will never have to work a day in your life“

Apie mus

UAB Jokada Group verčiasi mažmenine ir didmenine vidaus durų, šarvuotų lauko durų, garažo vartų, prekyba. UAB Jokada group savo veiklos srityje profesionalumui suteikia visiškai naują atspalvį –  jau 8 darbo metus galime pasigirti savo gaminamos produkcijos kokybe ir prieinamomis kainomis.

Durys – neatsiejama kiekvienų namų dalis, tačiau kartais į tai, kas būtina kasdienybėje žiūrime pernelyg atsainiai.  UAB Jokada Group skatina pasitelkti šią produkciją savo namų veidui suformuoti – įvairaus stiliaus ir dizaino durys, vartai pasirenkami ir dėl medžiagų, iš kurių yra pagaminti. Teisingai ir atsakingai pasirinkus medžiagas bei dizainą, turėsite ne tik kokybiškus kasdienius pagalbininkus bet ir stilingą, originalią aplinką, kuri džiugins daugelį metų.

Priimame individualius užsakymus – galime pasiūlyti nemažai skirtingų raštų,  išmatavimų, medžiagų pasirinkimų, kad Jūsų susikurti namai atspindėtų viską, ko tikitės.  

Sukaupta karčia patirtimi galime pasidalinti su Jumis, nes atsakingas pasirinkimas gamintojo, leis džiaugtis durimis bet kokiu oru.  Didelė dalis mūsų pastovių klientų pasitiki mūsų idėjomis, patikėkite ir Jūs…

klientai

Klientai renkasi UAB Jokada ne tik dėl kokybiškų ir autentiškų gaminių. Kiekvienas žino, kad daugiausia sutaupyti pavyks produkciją perkant tiesiai iš gamintojo – taip garantuojama geriausia kaina. Dar vienas privalumas perkant tiesiai iš gamintojo – tiksli ir išsami informacija, apie pasirinktą produktą. Konsultacija pagelbės tinkamai eksploatuoti gaminį, kas tai bebūtų – langai, durys, garažo vartai – būtina tinkamai prižiūrėti, užtikrinant ilgaamžiškumą.

duru pristatymas

UAB Jokada group gamina ir pristato savo produkciją visoje Lietuvoje ir Europoje. Sėkmingai plečiame savo veiklą kitose šalyse, taip užsitikrindami  klientų ir partnerių pasitikėjimą. Esame atviri įvairiausiems bendradarbiavimo pasiūlymams.

kokybiskos lauko durys

Kviečiame rinktis mūsų paslaugas, jei ieškote aukštos kokybės, gamintojo kainomis, jei norite ne tik įsistatyti duris, bet ir sukurti unikalų įvaizdį savo namams – mes tapsime patikimais pagalbininkais renkantis tinkamą produkciją. Dėl užsakymų, ar iškilus klausimams galite kreiptis į mus telefonu, ar elektroniniu paštu.