Apie mus

UAB Jokada Group veikla – didmenine vidaus durų, šarvuotų lauko durų, garažo vartų, prekyba. Savo klientams siūlome puiku servizą, kurio negali pasigirti mūsų konkurentai.

  1. Prekes pristatome Jūsų nurodytu adresu.
  2. Prekes sukomplektuosime, taip jog nereikes galvoti ar ko trūksta
  3. Išklausome Jūsų poreikių ir pasiūlome savo patirti, parenkant tinkamiausią produktą. 
  4. Deriname individualius dizainus gaminat pagal užsakymą.
  5. Turime profesionalių montuotojų komandą.

 

Lauko durys tai neatsiejama kiekvienų namų dalis, kuri turi ilgai tarnauti ir funkcionuoti pagal paskirtį.  Mes gamindami namo duris, skiriame pagrindinį dėmesį į:

  1. Šilumos sulaikymą namuose.
  2. Paviršiaus atsparumą drėgmei.
  3. Konstrukcijos stabilumą po sumontavimo.

Galime pasiūlyti lauko duris, atitinkančias naujausius Europos statybinius reikalavimus, kurie yra išties aukšti ir daug kam nepasiekiami.

 

 

Turime platų kambario durų pasirinkimą. Visus modleius sandėliuojame, todel savo klientams pasiūlome greitą aptarnavimo servizą. Jums nereikės laukti tryjų savaičių kol atvyks durys, mes jas atvešime greitai, jei išsirinksite iš esamų sandėlyje. Mūsų vidaus durys yra pilnai sukomplektuotos, Jūs turėsite pasirinkti tik ar norite montavimo paslaugų.

Pilnai sukomplektuotos durys reiškia, tai, jog nereikės galvoti kaip apsidirbti sienas, kaip įmontuoti duris esant nelygioms grindims, kur nusipirkti rankena, kur nusipirkti detalių užraktams.  Jums ir nereikia žinoti visų šių smulkmenų, mes tuo pasirūpinsime.