IRL1

KAINOS:
B KLASĖ – 780,00 €
A+ KLASĖ – 990,00 €

Papildomi priedai už atskirą kainą:
*vamzdinė rankena 
*nerūdyjančio plieno apdaila
*papildoma spyna 
*dekoruotas stiklo paketas 

Standartinės šarvuotos lauko durys su drėgmei atsparia daugiasluoksne beržinio pagrindo plokšte, dažyta atmosferos poveikiui atspariais plastiko dažais.
Konstrukcijos profilis plieninis. Stakta 9cm užpildyta putų polisterolu. Varčia 6cm užpildyta presuota akmens vata, dekoruota su nerūdyjančio plieno rėmeliu
3Jų stiklų 38mm paketas su veidrodinių atspindžiu. Taip pat galima rinktis matinį, skaidrų, arba matinį dekoruotą. Ilga patraukiama rankena komplektuojama su išoriniu suktuku spynos liezuvelio valdymui.
Gamyba pagal individualius išmatavimus.
Spalva parenkama pagal RAL paletę. Vidaus ir išorės spalvos gali būti skirtingos.

A klasės šarvuotos lauko durys su drėgmei atsparia daugiasluoksne beržinio pagrindo plokšte, dažyta atmosferos poveikiui atspariais plastiko dažais.
Konstrukcijos profilis plieninis kombinuotas su mediena. Stakta 13cm užpildyta putų polisterolu. Varčia 9cm užpildyta presuota akmens vata, dekoruota su nerūdyjančio plieno rėmeliu
3Jų stiklų 58mm paketas su veidrodinių atspindžiu. Taip pat galima rinktis matinį, skaidrų, arba matinį dekoruotą.Ilga patraukiama rankena komplektuojama su išoriniu suktuku spynos liezuvelio valdymui.
Gamyba pagal individualius išmatavimus.
Spalva parenkama pagal RAL paletę. Vidaus ir išorės spalvos gali būti skirtingos.

Adresu:

Lašupio g. 5, Dovilai

 

Darbo dienomis I-V:

08:00 – 17:00 val.

Įgyvendinti projektai