IRL6

KAINOS:
B KLASĖ – 1395 ,00 €
A, (A+) KLASĖ – 1775,00 €

Standartinės šarvuotos lauko durys su  dviem šaliduriais su drėgmei atsparia daugiasluoksne beržinio pagrindo plokšte, dažyta atmosferos poveikiui atspariais plastiko dažais.
Konstrukcijos profilis plieninis. Stakta 9cm užpildyta putų polisterolu. Varčia 6cm užpildyta presuota akmens vata.
3Jų stiklų 38mm paketas su veidrodinių atspindžiu varčioje, dekoruota su nerūdyjančio plieno rėmeliu , 78 mm 4rių stiklų paketas šaliduriuose. Taip pat galima rinktis matinį, skaidrų, arba matinį dekoruotą. Ilga patraukiama rankena komplektuojama su išoriniu suktuku spynos liezuvelio valdymui.
Gamyba pagal individualius išmatavimus.
Spalva parenkama pagal RAL paletę. Vidaus ir išorės spalvos gali būti skirtingos.

A klasės šarvuotos lauko durys su dviem šaliduriais su drėgmei atsparia daugiasluoksne beržinio pagrindo plokšte, dažyta atmosferos poveikiui atspariais plastiko dažais.
Konstrukcijos profilis plieninis kombinuotas su mediena. Stakta 13cm užpildyta putų polisterolu. Varčia 9cm dekoruota nerūdyjančio plieno rėmeliu, užpildyta presuota akmens vata.
3Jų stiklų 58mm paketas su veidrodinių atspindžiu varčioje, 78mm 4rių stiklų paketas šaliduriuose. Taip pat galima rinktis matinį, skaidrų, arba matinį dekoruotą. Ilga patraukiama rankena komplektuojama su išoriniu suktuku spynos liezuvelio valdymui.
Gamyba pagal individualius išmatavimus.
Spalva parenkama pagal RAL paletę. Vidaus ir išorės spalvos gali būti skirtingos.

Adresu:

Lašupio g. 5, Dovilai

Baltijos pr. 123, Klaipėda

Darbo dienomis:

08:00 – 17:00 val.

Įgyvendinti projektai